MODELY

ŽELEZNICE

Podmanivé kouzlo modelové železnice si získalo přízeň nejednoho z nás. Všem těm, kteří touží po svém vysněném modelu, chtějí si pořídit oblíbenou stavbu nebo postavit model ze stavebnice a z nějakého důvodu se jim nedostává potřebného času či nezbytných dovedností nebo vybavení, nabízíme pomocnou ruku.


Modely vozidel ČSD

Není váš vytoužený model k dispozici ve verzi tuzemských drah? V tom případě ho přelakujeme a opatříme odpovídajícím potiskem. Osobní vozy doplníme figurkami cestujících, případně směrovými tabulemi.

Přestavby a patina vozů

Chcete mít svůj železniční vůz s logem a v korporátních barvách vaší společnosti? Žádný problém. Nákladní vozy můžeme na přání navíc opatřit nákladem dle vašich požadavků, případně patinou různého stupně.

Reklamní modely

Potřebujete pro svou prezentaci originální reklamní nebo propagační modely, případně model v netradičním provedení? Společně najdeme řešení. Omezovat se přitom nemusíte pouze na modely vláčků.

LETADLA

Koho dodnes nefascinují létající stroje těžší než vzduch? Koho by nepřitahovaly v muzejních expozicích či na výstavách modely historických letadel, které stály u zrodu slavné éry československého letectva? Chcete si za podobným účelem či jen tak, pro radost, pořídit kolekci legendárních letounů? Jste na správné adrese.


Dopravní letouny

Letecké doprava u nás má dlouho tradici. ČSA patří k nejstarším aeroliniím a do historie letectví se výrazně zapsaly. Chcete s jejími nejznámějšími typy seznámit pomocí modelů i vaše partnery či veřejnost? Rádi vám s tím pomůžeme.

Poválečné letectvo

Kolekce letadel z historie československého poválečného vojenského letectva je i v modelu velmi obsáhlá. Zahrnuje řadu legendárních strojů, které byly ve své době významnými milníky ve vývoji vojenského nadzvukového letectva. 

Gripeny AČR

Soudobá podoba letectva AČR není již tak bohatá na počet a množství typů, nicméně je i tak zajímavá. Kdo by nechtěl mít ve svém muzeální expozici či sbírce modely aktuálních letounů JAS-39 Gripen v některém z atraktivních zbarvení?

DIORAMATA

Nabízíme vám výrobu nejrůznějších žánrových dioramat, a to nejen pro výstavní účely a muzejní expozice, ale také jako výukové pomůcky či propagační celky. Modelářům a sběratelům tematická dioramata dobře poslouží při fotografování vozidel v terénu či k vystavení a prezentaci svých oblíbených modelů. 


Model letiště

Dioramata mohou mít nejrůznější podobu i velikost. Záleží pouze na vaší fantazii. Pro sběratele modelů letadel můžeme nabídnout model letištního terminálu v měřítku 1:500. Sbírka letadel se na něm bude krásně vyjímat. 

Diorama kamenolomu

Také krajinné útvary a přírodní celky mohou mít v modelu nejrůznější podobu. Jak vypadá krajina po zásahu člověka při těžbě nerostů názorně ukazuje diorama s námětem kamenolomu. Jeho součástí může být i železniční vlečka. 

Tematické diorama

Okouzlily vás modely budov a nechcete kvůli tomu budovat kolejiště? Žádný problém, pořiďte si výsek městské aglomerace, který lze lze zajímavě přenést i do malého modulu. Podmanivou atmosféru dodá stylové osvětlení.